Upravit stránku

Se zajištěním činností správy nemovitostí souvisí pravidelný i jednorázový úklid vnitřních a venkovních prostor objektu. Naše společnost, se zaměřením zejména na úklid a údržbu výrobních a nebytových prostor, nabízí kompletní úklidový servis v rozsahu dle přání zákazníka. Jsme schopni plně zajistit úklid administrativních budov, úklid společných prostor bytových komplexů včetně garáží a parkovacích stání, úklid sněhu a údržbu trávníku.

Péče o trávník je důležitý úkol údržby, který se často podceňuje. Plně převezmeme do péče i okolí vašeho domu, parkovou úpravu nebo zahradu. Máme samozřejmě k dispozici nejen odborníky na péči o zeleň, ale také strojový park, který je připraven na příslušné práce.

Vyplatí se nepodceňovat ani sníh a led. Sice chodníky a komunikace v okolí domu mohou být obce a ta se o ně má starat, ale z neveřejných komunikací kolem domu vám obecní úřad sníh neodklidí a ze střechy už vůbec ne. A právě tady se nemusí váš risk vyplatit. Padající led a sníh, mnohdy s kusy krytiny nebo okapu, mohou vážně poranit procházející chodce a ti pak budou uplatňovat majetkovou újmu a bolestné na vás.

Nabízený  rozsah úklidu a údržby:

  • Strojní čištění koberců administrativních a společných prostor objektů
  • Pravidelný i jednorázový úklid administrativních prostor objektů
  • Letní a zimní údržba parkovacích ploch, chodníků a komunikací
  • Pravidelný i jednorázový úklid společných prostor objektů
  • Strojní úklid garáží a garážových stání
  • Strojní úklid chodníků a parkovišť
  • Mytí oken a výloh
  • Údržba zeleně

V rámci pravidelného úklidu zajišťujeme doplnění hygienický potřeb v kvalitě dle přání zákazníka a dezinfekční servis prostor, které jsou předmětem úklidových prací.

Uvedené služby poskytujeme na základě jednorázových objednávek, nebo smluvního vztahu o komplexním zajištění úklidových služeb dle požadavku zákazníka.

Často vyhledávané výrazy: deratizace, dezinfekce, dezinsekce, ekologický úklid, úklid, úklid domu, úklid firem, úklid kanceláři, úklid společných prostor, úklidové práce Praha, úklidové služby Praha, úklidové služby, úklidový servis

Nahoru